Zlaté kulaté nástěnné hodiny Trivet 40 cm – čas si najdete i doma


Zlaté kulaté nástěnné hodiny Trivet 40 cm jsou designovým klenotem vašeho interiéru. Jejich neotřelý design a kovové provedení dodají vašemu domovu nezapomenutelnému stylu.

Čas vám uteče v práci, ale doma si ho užijete s rodinou. Nemusí to být jen prostorový design, který musíte neustále upravovat. S hodinami Trivet v kovovém provedení se dočkáte dokonalého spojení stylu a funkce.

Zaujměte své hosty

Vaši hosté budou ohromeni tím, jak dokonale se hodiny Trivet hodí do vašeho domova. Zlatá barva a kulatý tvar dodají vašemu interiéru šmrnc, na který se budou rádi dívat.

Protože designové kousky jsou kultovní věcí, kterou by měl mít každý, případně by se o ni měl pokusit. Tak proč nezkusit tyto jedinečné hodiny, které dodají vašemu bydlení tu správnou dávku extravagantnosti?

Nejen do obývacího pokoje

Hodiny Trivet se nehodí jen do obývacího pokoje. Jejich unikátní design může být skvělým doplňkem třeba v ložnici nebo na chodbě. Jistě každou ze stěn ozvláštní, takže je to na vás, kam je umístíte.

Aby vám fungovaly, potřebujete jednu AA baterii, která není součástí balení. Ale to by neměl být problém. Určitě tuto designovou krásku nechcete podcenit.

Tak co tedy ještě váháte? Kupte si zlaté kulaté nástěnné hodiny Trivet 40 cm a ozvláštněte své bydlení.

Zlaté kulaté nástěnné hodiny Trivet