Zážitek z koupelny s ručníky Bamboo Premium od 4Home – sada 2 ks, tmavě šedá barva, rozměry 30 x 50 cm


Zážitek z koupelny s ručníky Bamboo Premium od 4Home

Extra jemné ručníky pro vaše pohodlí

Při každodenní koupeli si zasloužíme pohodlí a luxus, který nám zaručí kvalitní materiál. Ručníky z řady Bamboo Premium od 4Home jsou právě takovým kouskem, který na vaši kůži rozšíří nádherné pocity. Koupit si je můžete zde.

Jemnost a antibakteriální vlastnosti

Ručníky jsou vyrobeny z 70 % bambusových vláken, což zaručuje vysokou jemnost a pružnost. Kromě toho, že se budou jemně dotýkat vaší pokožky, tak mají i přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují vytváření plísní a množení bakterií.

Vysoká savost a dokonalá jemnost

Kombinace bambusových vláken a bavlny poskytuje ručníkům vysokou savost a dokonalou jemnost. Po koupeli si tak můžete být jistí, že se vám ručníky jemně a kvalitně vysuší vaši pokožku.

Stylový design

Ručníky jsou kromě svých jedinečných vlastností i skvělým designovým prvkem koupelny. Tmavě šedá barva a stylová bordura dokáží doladit a oživit váš koupelnový interiér.

Vhodné i pro dětskou pokožku a alergiky

Díky svým vlastnostem jsou ručníky vhodné i pro jemnou dětskou pokožku a pro lidi s alergiemi. Materiál je šetrný a nepůsobí žádné podráždění.

4Home ručník Bamboo Premium tmavě šedá 30 x 50 cm sada 2 ks

Závěr

Investice do kvalitních ručníků je investicí do vašeho pohodlí a zdraví. Ručníky z řady Bamboo Premium od 4Home jsou ideální volbou pro každou koupelnu. Dopřejete si s nimi exkluzivní pohodlí a dokonalou péči o vaši pokožku.