Vivaldi představuje novou sadu obývacího nábytku Frame bílá pro dokonalou stylizaci interiéru!

Vivaldi, značka nábytku spojená s kvalitou a designem, představuje novou sadu obývacího nábytku Frame bílá, která je kombinací minimalismu a funkčnosti zároveň. Tato nová sestava dodá vašemu domovu dokonalý vzhled a přinese pocit pohodlí a harmonie.

Sestava obývacího nábytku Frame

Sestava obývacího nábytku Frame se skládá z TV stolku a komody klasického tvaru. Tyto kusy nábytku lze snadno a elegantně začlenit do každého interiéru a nabízejí praktický úložný prostor.

TV stolek

TV stolek z této sestavy se hodí téměř do každého interiéru. Jeho šířka 140 cm poskytuje dostatek prostoru pro větší televize a výška 36,2 cm se snadno vejde pod nižší okna. TV stolek nabízí úložný prostor v podobě otevřené police a uzavřené skříňky, kde můžete ukládat své oblíbené filmy a hry.

Korpus TV stolku je vyroben z 16 mm laminované desky a přední část z 16 mm postformované MDF desky. Zadní strana je vyrobena z 3 mm HDF desky.

Komoda

Komoda je originálním vybavením obývacího pokoje. Nabízí úložný prostor v podobě šuplíku, dvou uzavřených skříněk a police. Rozměry komody jsou: šířka 100 cm, hloubka 40 cm a výška 76,8 cm.

Korpus i přední část komody jsou vyrobeny z postformované MDF desky a zadní strana je z 3 mm HDF desky.

Specifikace produktu

Tento nábytek je vyroben z kvalitní postformované MDF desky a 16 mm laminované desky, což zajišťuje odolnost a trvanlivost. Korpus je vyrobený z laminované desky o tloušťce 16 mm a přední část ze speciální postformované MDF desky o stejné tloušťce. Zadní strana je vyrobena z 3 mm HDF desky.

Další výrobky ze série Frame

Kromě TV stolu a komody nabízí série Frame řadu dalšího nábytku, který můžete použít pro dokonalou stylizaci vašeho interiéru.

Vivaľdi – spolehlivost, kvalita a design

Vivaldi je značka, která se soustředí na spolehlivost, kvalitu a poskytování moderního designu. Všechny výrobky jsou pečlivě zpracovány a postaveny na dlouhé záruce kvality. Pokud hledáte nábytek, který spojuje kvalitu a krásu, pak je Vivaldi tou pravou volbou.

Vivaldi Frame nábytek
Vivaldi Frame nábytek

Pokud vás zaujal nábytek z série Frame, navštivte naší stránku a objednejte si nový nábytek ještě dnes.