Světle zelené silikonové prostírání Kindsgut Cloud s rozměry 49 x 27 cm

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před poškozením, takže se nemusíte obávat rozlitých nápojů nebo rýh od příboru.

Zdravotně nezávadné složení

Složení je zdravotně nezávadné v souladu s nařízeními Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Neobsahuje sloučeniny BPA/BPS, olovo, ftaláty ani PVC.

Velikost 49 x 27 cm

Prostírání má rozměry 49 x 27 cm, takže je dostatečně velké pro dětský stůl a nabízí dostatek prostoru pro talířek, příbor a skleničku.

Výhody silikonového prostírání

Silikonové prostírání má několik výhod:

  • Snadno se čistí – po použití stačí prostírání omýt vodou a můžete ho znovu použít
  • Ochrana stolu – silikonové prostírání chrání desku stolu před poškozením, takže se nemusíte bát o stůl při každém jídle
  • Pestré motivy – prostírání je k dostání v různých barvách a s různými motivy, takže si můžete vybrat to nejlepší pro své dítě

Chcete si jedno z takových prostírání pořídit pro vaše dítě? Na odkazu https://www.nabytekted.cz/produkt/svetle-zelene-silikonove-prostirani-kindsgut-cloud-49-x-27-cm si můžete vybrat ze široké nabídky motivů a barev.

Jak na údržbu silikonového prostírání?

Tady jsou tipy, jak udržet vaše silikonové prostírání v dobrém stavu:

  • Používejte opatrnější příbory – i když silikonové prostírání chrání desku stolu, neznamená to, že ho můžete používat jako základku pro kosti z řízku
  • Nepoužívejte ostré nože – stále platí, že ostrý nůž bude lepší volbou než tupý, který bude prorážet oba materiály
  • Po použití omývejte – pokud si chcete udržet prostírání stále čisté, stačí je omýt horkou vodou a mýdlem

Investice do silikonového prostírání Kindsgut Cloud se tedy určitě vyplatí – toto prostírání je praktické, hezké a hlavně ochrání váš stůl před poškrábáním.

dětský stůl s prostíráním

Na obrázku vidíte, jak může být vybavení stolu pro dítě pěkné, vesele barevné a praktické zaroven.