Stojací lampa DUTCHBONE MING 157 cm s černobílým vzorem – dokonalý doplněk do moderního interiéru


DUTCHBONE MING – Stojací lampa s černobílým vzorem

Jedinečnost. Tak by se jedním slovem dala popsat stojací lampa DUTCHBONE MING. Tento originální kousek nábytku je dokonalým doplňkem do moderního interiéru.

Stojací lampa DUTCHBONE MING se vyznačuje konstrukcí stínidla, které je vyrobeno z tenkých kovových spletenců. Tyto spletence tvoří nádherný černobílý vzor, který se táhne po celém obvodu stínidla.

DUTCHBONE MING lampa

Uvnitř tohoto vzoru se skrývá lněné stínidlo, které rozprostře dostatek světla po místnosti a vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru. Lampa se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů, díky svému nadčasovému vzhledu. Je tak vhodnou volbou pro každý, kdo hledá stylový doplněk do svého bytu či domu.

DUTCHBONE MING je vysoká 157 cm a skvěle zapadne do jakéhokoliv rohu. Je to ideální doplněk pro obývací pokoj nebo ložnici. Pokud toužíte po dokonalé atmosféře ve vašem interiéru, je tato lampa tou pravou volbou.

Zakoupit lze na srovnavacnabytku.cz

Pokud vás zaujala tato jedinečná stojací lampa, můžete ji zakoupit na srovnavacnabytku.cz. Máte tak záruku, že získáte kvalitní výrobek za velmi dobrou cenu. Poznámka: Žárovka není součástí balení, takže si musíte sehnat samostatně.