Sprchový kout čtverec 90×90 cm od Polysan s jednoduchou instalací Easy EL5115

Koupelna je jedním z míst, kde si zasloužíte dokonalý pohodlný pocit a potřebujete se uvolnit po celodenní práci. Nejenom proto je velmi důležité do této místnosti vybrat správné vybavení. Mezi tato potřebná vybavení patří i sprchový kout.

Nabízíme vám skvělý sprchový kout čtverec 90×90 cm od Polysan s jednoduchou instalací Easy EL5115.

Moderní vzhled vaší koupelny

Krásný moderní vzhled, který vám tento sprchový kout přinese, zaručeně zvýší kvalitu vaší koupelny. Chromový profil dodává tomuto produktu luxusní vzhled. Doplní tak celkové zařízení vaší koupelny a dá jí šmrnc.

Kromě praktičnosti vám nabídneme i moderní a stylový design.

Hladký povrch díky povrchové úpravě ANTIDROP

Aby byl tento sprchový kout ještě více praktický a uživatelsky příjemný, je opatřen povrchovou úpravou ANTIDROP. Tato úprava zaručuje, že dojde k vyhlazení porézního povrchu skla a tak bude mnohem snazší udržování jeho čistoty.

Díky povrchové úpravě ANTIDROP budete mít hladký povrch snadno udržovatelný.

Praktický posuvný systém otevírání

Tento sprchový kout nabízí po praktické stránce i posuvný systém otevírání. To znamená, že vám tento produkt umožní snadné a pohodlné vstupování do sprchy tak, aby to nebylo omezující.

Díky posuvnému systému otevírání se vám zpříjemní používání této výjimečné sprchy.

Levá i pravá orientace

Není třeba se bát, že byste si tento sprchový kout nemohli pořídit kvůli orientaci. Produkt vám nabízí možnost volby levé i pravé orientace. To znamená, že si ho můžete zakoupit i tak, aby bylo vkusně začleněno do prostoru vaší koupelny.

All-in-one produkt, který se přizpůsobí vašim potřebám.

Závěr

Celkově tato výjimečná sprcha nabízí nejen jednoduchou instalaci, ale také moderní design a praktičnost. Vychutnejte si sprchování jako nikdy předtím s tímto dokonalým a luxusním sprchovým koutem.

Vyberte si tento skvělý sprchový kout čtverec 90×90 cm od Polysan s jednoduchou instalací Easy EL5115 a získáte právě takovou koupelnu, jakou si zasloužíte.

Sprchový kout Polysan Easy EL5115