Sprchový kout 80 cm Ravak Chrome 1QV40U01Z1 – moderní řešení pro malé koupelny


Sprchový kout 80 cm Ravak Chrome 1QV40U01Z1

Moderní řešení pro malé koupelny

Sprchový kout 80 cm Ravak Chrome 1QV40U01Z1 je skvělým řešením pro malé koupelny. Jeho rozměry jsou vhodné i pro menší místnosti a dokáže poskytnout dostatek prostoru pro komfortní sprchování.

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. To vám umožní přizpůsobit tento sprchový kout rozměrům vaší koupelny.

Produkt je navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a estetický dojem. Jeho profil umožňuje elegantní a moderní vzhled, který bude skvěle zapadat do jakéhokoli interiéru.

Hydrofobní účinky díky technologii RAVAK AntiCalc®

Tento sprchový kout je opatřen technologií RAVAK AntiCalc®, která aplikuje hydrofobní účinky na sklo. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. To má za následek snadnou údržbu a čistotu.

VÍCE O PRODUKTU: https://www.crosta.cz/produkt/sprchovy-kout-80-cm-ravak-chrome-1qv40u01z1

Otočný systém otevírání

Sprchový kout obsahuje otočný systém otevírání, který umožňuje pohodlný přístup do sprchového koutu. Díky této vlastnosti si můžete být jisti, že vstup do koutu bude snadný a pohodlný.

Levá i pravá orientace

Tento sprchový kout můžete orientovat jak levou, tak pravou stranou. To znamená, že si můžete zvolit polohu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Rozhodnutí našeho zákazníka je pro nás prioritou.

Závěr

Pokud hledáte moderní a praktické řešení pro vaši malou koupelnu, pak je Sprchový kout 80 cm Ravak Chrome 1QV40U01Z1 určitě tím správným produktem pro vás. S jeho rozměry a vlastnostmi nabízí ideální řešení pro vaši koupelnu, které bude zaručeně vyhovovat vašim potřebám.

brushing teeth

Obnovte svůj vládnoucí pohled pomocí Sprchového koutu 80 cm Ravak Chrome 1QV40U01Z1.