Šatní skříň ANDE S s dubem sonoma a zrcadlem

Šatní skříň s atypickým zrcadlem

Potřebujete novou šatní skříň? Máme pro vás skvělou volbu – šatní skříň ANDE S s dubem sonoma a zrcadlem! Tento model skříně vyniká nejen praktickým úložným prostorem, ale také stylovým designem. Navíc získáte skříň s atypickým zrcadlem, které dává této šatní skříni unikátní vzhled.

Tato šatní skříň je vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm, s hranami opatřenými ABS. Díky tomu je skříň velmi odolná a odolává různým vlivům. Pro zajištění snadného otevírání a zavírání dveří jsou použity kvalitní hliníkové kolejnice Sevroll.

Šatní skříň ANDE S

rozměry měří 250 x 58 x 215 cm. To znamená, že máte mnoho prostoru pro uložení svého oblečení, bot a doplňků. Rozměry jsou ideální pro prostornější ložnici.

Skříň ANDE S s dubem sonoma a zrcadlem je vybavena kovovými úchyty, které dodávají tomuto modelu skříně ještě větší krásu. Pokud chcete vidět detaily úchytek, navštivte prosím náš web nabytekted.cz a objednejte si šatní skříň ANDE S s dubem sonoma a zrcadlem hned dnes!

Tato šatní skříň je distribuována v demontu. To vám umožní snadné sestavení a postavení skříně na žádoucím místě. Pokud se potýkáte s jakýmkoli problémem během sestavování, stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu a rádi vám pomůžeme s jakýmkoliv problémem, který by mohl nastat.

Chcete investovat do kvalitní a krásné šatní skříně? S šatní skříní ANDE S s dubem sonoma a zrcadlem si užijete nejen velkého úložného prostoru, ale také krásný design, který zpříjemní každou ložnici. Záruka na tuto skříň je 24 měsíců, takže si můžete být jistí, že šatní skříň ANDE S s dubem sonoma a zrcadlem je vaší skvělou investicí.

Navštivte náš web a objednejte si šatní skříň ANDE S s dubem sonoma a zrcadlem hned dnes!