Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 9 levý od MEBLINE – výjimečná pohodlnost a kvalita pro váš obývací pokoj

Vyberte si kvalitní sedací soupravu a užívejte si maximální pohodlí v obývacím pokoji. Pokud hledáte rohovou sedací soupravu v levé variantě, která vynikne nejen designem, ale také velkou pohodlností a kvalitou, pak byste měli určitě zvážit model MASSIMO Kronos 9 levý od renomovaného výrobce MEBLINE.

Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 9 levý od MEBLINE

Rozměry a konstrukce sedací soupravy

Tento model rohové sedací soupravy má následující rozměry:

  • Šířka: 236 cm
  • Výška: 86 cm
  • Délka: 145 cm

Dodatkové rozměry zahrnují:

  • Spací plocha: 140 x 197 cm

Souprava obsahuje levý roh a disponuje úložným prostorem. Tkanina na potahu odpovídá obrázku a je to Kronos 9 + Tropic 01 (polštáře). Rozkládací funkce na spaní je také k dispozici. Tento nábytek je vhodný do prostoru (celočalouněný) a polštáře jsou součástí ceny.

Konstrukce této sedací soupravy obsahuje dřevěný rám, pružiny typu Bonell a pěnu T30.

Další informace k rohové sedací soupravě MASSIMO Kronos 9 levý od MEBLINE

Tento model sedací soupravy je vhodný pro každého, kdo má rád kvalitu a pohodlí. Proti běžným sedačkám, které se často po několika letech opotřebí, poskytuje rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 9 levý od MEBLINE mnohem větší výdrž a dlouholetou spokojenost. Navíc se jedná o výrobek s propracovaným designem a moderními liniemi, který bude dominovat v každém obývacím pokoji.

Nákup této sedací soupravy je velmi jednoduchý. Stačí kliknout na odkaz https://www.velkynabytek.cz/produkt/mebline-rohova-sedaci-souprava-massimo-kronos-9-levy a objednat si tento skvělý kousek do vašeho obývacího pokoje. Navíc máte záruku 24 měsíců na tento nábytek, takže si můžete být jisti, že vaše investice bude dobře chráněna a že budete mít soupravu, na kterou se můžete spolehnout.