Oslňující tyrkysový orientální koberec rozměru 120/180 cm od Cazaris

Tento orientální koberec Vás zaujme svým originálním vzhledem. Obdélníkový bytový doplněk o rozměrech cca 120 x 180 cm byl ručně utkán v daleké Indii a má jemný vlas ze směsi umělého hedvábí a střižní vlny s drobným čtvercovým vzorem v tyrkysové barvě.

Cazaris orientální koberec tyrkysová

Výhody tohoto koberce

  • Koberec je vhodný i do místností s podlahovým topením.
  • Originální design a vysoká kvalita zpracování.
  • Zdobí jak moderní, tak tradiční interiéry.

Koberec značky Cazaris je ruční práce, která se datuje do dávných časů, kdy se tato řemesla učila v rodinách z generace na generaci. Utkání koberce trvá dlouhé hodiny. Mistři svého oboru sledují každý vlas a každou nit, aby byl koberec dokonale zpracovaný. Výsledkem je nádherný kus, který bude ozdobou Vašeho interiéru.

Jak začlenit orientální koberec do interiéru?

Cazaris orientální koberec vynikne nejlépe na jasné podlaze, případně na dlažbě v přírodních odstínech. Kombinace se světlými stěnami a doplňky v podobných tyrkysových odstínech vytvoří harmonický celek.

Například tyrkysová barva se skvěle hodí k odstínům bílé, šedé nebo béžové.

Pořiďte si do svého bytu tento pěkný orientální koberec! – CCA 120X180CM,486 TYRKYSOVÁ – VLAS:UMĚLÉ HEDVÁBÍ+VLNA – RUČNÍ PRÁCE, INDIE.

Detail Cazaris orientálního koberce

Jestliže hledáte stylový doplněk, který dodá Vašemu interiéru osobitou notu, máte ho na dosah. Ominous tyrkysový koberec od Cazaris se stane středem Vašeho obývacího pokoje.

Chcete-li nahlédnout do nabídky více výrobků od Cazaris, navštivte webovou stránku Interierio.