Obdélníková vana Kaldewei Rondo 170×75 cm s levým i pravým směrováním – smaltovaná ocel 221530003001

Obdélníková vana ze smaltované oceli. Tento materiál má několik výhod. Je odolný proti poškození, odolává nečistotám a vápnitým částicím. Tento materiál je vhodný k použití v koupelnách a sauna centrech, protože může snadno odolat vysokým teplotám.

Vlastnosti vany Kaldewei Rondo

Levá i pravá orientace. Vana Kaldewei Rondo nabízí možnost instalace s levou i pravou orientací. Tento design se hodí pro různé rozměry místnosti. Vana Kaldewei Rondo má povrchovou úpravu Perl-Effektem se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. To znamená, že je snadné udržovat vanu v perfektní čistotě.

Bezpečnost. Zajímavou funkcí je Kaldewei Antislip, což umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany.

Balení. Vana Kaldewei Rondo není dodávána s madlem, nožičkami a podhlavníkem. Je náležité, aby nákup byl uvážený do posledního detailu, aby byla zajištěna bezproblémová instalace a uživatelská spokojenost.

Proč si vybrat Vanu Kaldewei Rondo?

Vana Kaldewei Rondo je designována pro různé velikosti koupelen. Dobré řešení pro dokončení renovace koupelny nebo novostavby. Vanu Kaldewei Rondo lze snadno instalovat s levou nebo pravou orientací. Navíc je vyrobena ze smaltované oceli, což zajišťuje snadnou údržbu i odolnost proti poškození.

Vana Kaldewei Rondo 170×75 cm s levým i pravým směrováním je k dispozici na Maliboo.cz. Vana přesně odpovídá popisu a fotografiím na stránce prodejce. Určitě doporučuji tuto vanu všem, kteří hledají elegantní a odolnou vanu s bezpečným vstupem do koupelny. Je to skvělé řešení pro moderní koupelny a sauny.

Kaldewei Rondo

Celkově lze říci, že vana Kaldewei Rondo se vyplatí pořídit. Je elegantní, odolná, bezpečná a snadno se čistí. Když hledáte vanu, která by se dobře hodila do vaší koupelny, rozhodně doporučuji vatu Kaldewei Rondo.