Novinkou na trhu jsou zelené jednací židle JCON od Office Pro!


Robustní kovová ližinová konstrukce

Jednací židle JCON od Office Pro jsou vyrobeny z kovové konstrukce. Tato konstrukce má velkou nosnost a je velmi odolná.

Výplň sedáku ze studené pěny

Sedáky těchto židlí jsou vyplněny studenou pěnou, což zaručuje vysoký komfort pro uživatele. Studená pěna totiž dokáže přizpůsobit svůj tvar tělu uživatele a zajišťuje tak optimální pozici těla při sedění.

Integrované loketní opěrky

Židle JCON mají také integrované loketní opěrky, které zajišťují správnou pozici ramen a paží při sedění.

Plastové kluzáky pro ochranu konstrukce židle a podlahy

Jednací židle JCON mají na spodní straně konstrukce plastové kluzáky, což zajišťuje ochranu jak konstrukce židle, tak i podlahy před poškozením.

Jednací židle JCON

Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění

Design židlí JCON od Office Pro je kombinací plastových a čalouněných prvků. Tento design zajišťuje nejen komfort pro uživatele, ale také moderní a elegantní vzhled.

Plasty v černé barvě

Plastové části židlí jsou v černé barvě, což vytváří hezký kontrast s barvou zelenou. Tyto barvy se navzájem doplňují a vytvářejí tak harmonický celek.

Nosnost 120 kg

Jednací židle JCON mají nosnost až 120 kg, což zajišťuje bezpečné používání pro uživatele o různé váze.

Záruka 48 měsíců

Kvalita židlí JCON od Office Pro je tak vysoká, že výrobce nabízí záruku až na 48 měsíců.

Certifikace BIFMA a GREENGUARD

Tyto jednací židle mají certifikaci BIFMA a GREENGUARD, což zaručuje, že jsou tyto židle nejen kvalitní, ale také bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.

Pokud hledáte kvalitní a moderní židle pro svou kancelář nebo pracovnu, určitě vyzkoušejte nové zelené jednací židle JCON od Office Pro. Tyto židle jsou nejen pohodlné a kvalitní, ale také hezké na pohled. Navíc jsou tyto židle šetrné k životnímu prostředí, takže si můžete být jisti, že svým nákupem neškodíte přírodě.

Koupit tyto jednací židle můžete na stránkách www.codina.cz.