Nové stropní svítidlo Camini IV od Opviq v elegantní černé barvě

Stropní svítidlo Camini IV od společnosti Opviq je nejen velmi elegantní, ale také velmi praktické. Je vhodné do mnoha prostor a dokáže dodat příjemnou atmosféru. Vypadá velmi moderně a nikoho nepřekvapí, že se stává stále populárnějším. Svítidlo se zaměřuje na kvalitu a design, aby dokázalo uspokojit každého zákazníka.

Svítidlo vhodné do různých prostor

Pokud se rozhodnete pro stropní svítidlo Camini IV, nebudete litovat. Působí dojmem, že je vysoké kvality z daleké budoucnosti. Hodí se především do moderních interiérů, ale není problém ho umístit i na jiná místa. Díky svému designu dokonale doladí jakékoli prostředí, kde bude použito.

Svítidlo Camini IV je ideální nejen do bytů a domů, ale také do kanceláří, restaurací, klubů, kaváren a jiných společenských místností. Díky jeho modernímu vzhledu upoutá pozornost a vytvoří příjemnou atmosféru.

Specifikace produktu

Svítidlo je vyrobeno z kovového těla a má rozměr 70 x 20 cm, výšku 116 cm, výšku čepice 20 cm a průměr čepice 20 cm. Výška svítidla je nastavitelná. Základní deska má rozměr 58 x 6 x 4 cm a délka kabelu činí 90 cm.

Toto svítidlo používá žárovky typu E27 s maximálním výkonem 40 W. Můžete si tak jednoduše vyměnit žárovky na své oblíbené značky, což je výhodou, kterou poskytuje velmi málo svítidel.

Odkaz na produkt

Pokud se vám líbí toto stropní svítidlo od Opviq, můžete ho zakoupit na adrese: https://www.bestnabytek.cz/produkt/opviq-stropni-svitidlo-camini-iv-cerne. Na této stránce najdete kromě detailů o produktu i možnost nákupu. Stačí si zároveň přečíst recenze od spokojených zákazníků a můžete si být jistí, že neuděláte špatný nákup.

Galerie

Stropní svítidlo Camini IV

Interiér s využitím stropního svítidla Camini IV

Restaurace s využitím stropního svítidla Camini IV

Zdroj obrázků: Pexels.com