Nově příchozí ASIR jídelní set VINA ve variantě ořech antracit


ASIR jídelní set VINA je zbrusu nový produkt na trhu, který vám nabízí nejenom stylový design, ale také maximální pohodlí během stolování. Pokud hledáte nábytek s charakterem, neváhejte si tuto jídelní sestavu pořídit.

Jednoduchost a multifunkčnost

Jídelní sestava ASIR VINA je zhotovena s důrazem na detail a s cílem usnadnit vám život. Díky rozkládacímu stolu s židlemi a lavicí získáte větší prostor pro rodinné večeře i nečekané návštěvy.

Jídelní stůl je pokryt kvalitním melaminem v dekoru ořech a čalounění židlí a lavic v dekoru antracit zajišťuje pohodlné posezení. Jídelní set můžete snadno sladit s interiérem díky množství barevných a dřevěných dekorů, které máme k dispozici.

Rozměry jídelní sestavy

Kompletní jídelní set se skládá ze stolu, dvou židlí a jedné lavice s úložným prostorem. Rozkládací stůl se snadno přizpůsobí počtu hostů a získáte tak velkorysou plochu pro hostinu. Rozměry úložného prostoru pod lavicí jsou dostačující pro většinu potřeb.

Stůl: Šířka: 129 cm Hloubka: 80 cm Výška: 75 cm (1 kus) Habrové nohy. Rozložený stůl má tyto rozměry: Šířka: 163 cm Hloubka: 80 cm Výška: 75 cm.

Židle: Šířka: 46 cm Hloubka: 46 cm Výška: 85 cm (2 kusy) Výška sedu: 45 cm.

Lavice: Šířka: 110 cm Hloubka: 40 cm Výška: 51 cm (1 kus) Výška sedu: 51 cm. Rozměry úložného prostoru pod lavicí jsou: Šířka: 95 cm Hloubka: 27 cm Výška: 12 cm.

Kvalitní provedení za rozumnou cenu

Jídelní set ASIR VINA je vyroben z masivu a pokryt kvalitním melaminem, což zaručuje vysokou odolnost a snadnou údržbu. Díky decentnímu designu zapadne jídelní set do jakéhokoliv interiéru.

ASIR jídelní set VINA ve variantě ořech antracit je na trhu zatím krátce, ale již nyní si získal stálé zákazníky, kteří potvrzují mimořádnou kvalitu a pohodlí. Pokud hledáte stylový a pohodlný nábytek za rozumnou cenu, ASIR jídelní set VINA je pro vás tou nejlepší volbou.

Pro více informací a objednání klikněte na odkaz níže:

ASIR jídelní set VINA ve variantě ořech antracit