Nástěnná police Luca – styl a praktičnost v dubovém/běleném provedení

Nástěnná police z kolekce Luca. V kombinaci bělené pinie s útulnými dubovými tóny.

Nástěnná police Luca je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický doplněk do svého domova. Tento designový kousek se nachází v kolekci Luca a je k dostání v provedení bělené pinie s dubovými akcenty. Díky tomu je police skvělým spojením moderního stylu s klasickými prvky.

Vynikající využití prostoru

Své místo může najít nástěnná police Luca skoro v jakémkoliv interiéru. Je vysoká 180 cm, široká 80 cm a hluboká 25 cm. Tvoří ji pět polic, což zaručuje spoustu místa na uskladnění dekorací a dalších drobností.

Kromě toho, že nabízí dostatek úložného prostoru, je tato police rovněž nesmírně praktická. Díky svému designu se hodí i do menších místností a přitom dokáže opticky rozšířit prostor. Díky těmto vlastnostem se z nástěnné police Luca stane multifunkční kousek nábytku, který je ideálním řešením pro každou domácnost.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Nástěnná police Luca je vyrobena z kvalitního a pevného dřeva. Všechny komponenty jsou vyrobeny tak, aby vydržely a sloužili po mnoho let. Bělená pinie a dub, které jsou použity k výrobě této police, jsou navíc výjimečné materiály, které skvěle harmonizují. Dřevo je povrchově upraveno lesklou bělobou, která vede k elegantnímu vzhledu police.

Díky celkovému zpracování a přesnosti, která se klad na výrobě této police, si můžete být jisti její kvalitou napříč všemi aspekty. Navíc, vždy vám nabídneme 10-letou záruku na naše produkty, včetně této police.

Nákup a doprava

Nástěnná police Luca je k dispozici s dostatečným množstvím skladových položek na našem e-shopu https://www.maliboo.cz/produkt/nastenna-police-luca-dub-belena-pinie.

Po objednání Vám naše zákaznické centrum zkontaktuje a potvrdí Vám termíny dopravy a podrobné informace o celé transakci. Kromě toho si můžete být jisti, že policu dostanete v nejkratším možném čase.

Krásná nástěnná police Luca je stylovým a praktickým doplňkem každého domova. Kvalita a přesnost zpracování Tě ujistí, že je to rozhodně správná volba pro Tvoje bydlení.

Nástěnná police Luca

Uvedený článek je zveřejněn s laskavým souhlasem společnosti Maliboo.cz