Kvalitní rohová skříň MARIONET v bílém provedení s 5 letou zárukou

skříň Marionet

Rohová skříň je praktickým řešením pro každý interiér, který potřebuje využít prostor a nabídnout dostatek úložného prostoru. Skříň Marionet splňuje tyto nároky a navíc nabízí moderní design a kvalitní materiál.

Uvnitř skříně je 1 police a pod ní tyč na ramínka, což umožňuje uložit oblečení různých rozměrů a druhů. Díky tomuto řešení vám skříň nabídne uspořádaný a přehledný výhled na vaše oblečení.

Barva: bílá. Tato barva je velmi oblíbená a pasuje do každého interiéru. Bílá barva navíc opticky zvětšuje prostor a dodává mu svěží a moderní vzhled.

Rozměry (šxvxh): 79,5 x 197 x 79,5 cm. Toto rozměrné řešení je ideální pro každý pokoj, který potřebuje dobře využít prostor a uspořádat oblečení.

Materiál: kvalitní LTD. Tento materiál je odolný, pevný a snadno se udržuje. Díky tomu nemusíte mít strach z toho, že skříň Marionet se brzy opotřebí nebo bude vypadat starě. Naopak, tato skříň vám nabídne dlouholetou spolehlivost a mnoho funkčních výhod.

5 let záruka

Dodání v demontu. Skříň Marionet vám dorazí v demontované formě, ale s přehledným návodem na sestavení. Díky tomu si můžete skříň snadno sestavit sami a ušetřit tak na nákladech za dopravu a montáž.

Záruka 5 let. Tento produkt disponuje 5 letou zárukou. V případě, že by s ním něco nebylo v pořádku, máte možnost ho vrátit a dostat zpět své peníze nebo nový produkt. Toto zajištění vám dává jistotu, že kupujete kvalitní a spolehlivý výrobek.

Zakupte si rohovou skříň Marionet ještě dnes na adrese:

https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/marionet-rohova-skrin-bila-5-let-zaruka