Hoorns Kávově hnědá látková podnožka Twilight – dokonalý doplněk pro váš odpočinek

Nadčasová podnožka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design.  

Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se stane působivým a zajímavým prvkem vašeho interiéru. Podnožka Twilight skvěle doplní stejnojmennou sérii. 

Zamilujte si jedinečný styl řady Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr. 

Dokonalé zpracování a kvalitní materiály

Hoorns Kávově hnědá látková podnožka Twilight je vyrobena z kvalitních a pevných materiálů, které zaručují její dlouhou životnost. Kromě látkového čalounění je také vybavena kovovou konstrukcí, která zajišťuje její stabilitu a pevnost.

Její dokonalé zpracování zaručuje pohodlné a příjemné sezení, které oceníte v každodenním používání. Díky jemnému polstrování si můžete vychutnat svůj oblíbený film nebo si jen tak odpočinout po náročném dni.

Doplněk pro každý interiér

Hoorns Kávově hnědá látková podnožka Twilight je dokonalým doplňkem pro váš domov. Vynikne především v kombinaci se stejnojmennou sedací soupravou Twilight a vytvoří tak dokonalý celek, který ozvláštní váš obývací prostor. 

Díky svému nadčasovému designu bude skvěle vypadat ve všech interiérech, bez ohledu na jejich styl nebo barvu. Vyberte si právě tuto podnožku a nechte vaše nohy odpočinout s elegancí a stylém. 

Čištění textilního nábytku

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Hoorns Kávově hnědá látková podnožka Twilight

Hoorns Kávově hnědá látková podnožka Twilight je dokonalým doplňkem pro každého, kdo hledá kvalitní a elegantní podnožku pro svůj odpočinek. S jejím nadčasovým designem a robustním provedením si můžete být jisti, že ji budete mít ještě dlouho rádi. Vyberte si Hoorns Kávově hnědou látkovou podnožku Twilight a udělejte si radost!

Klikněte zde a objednejte si ji nyní!