Faro Povlečení Valentini s motivem jahod o rozměrech 220×200 cm

Faro Povlečení Valentini Jahoda je skvělou volbou, pokud hledáte něco originálního, elegantního a barevně pestrého pro svou ložnici. Toto povlečení z kolekce Valentini Jahoda má velmi krásný design s motivy jahod a je vyrobeno z kvalitní bavlny se saténovou vazbou. To zajišťuje, že nejen vypadá fantasticky, ale i skvěle se vám na něm bude spát.

Povlečení s velikostí 220×200 cm je přesně to, co potřebujete pro vaši manželskou postel. A navíc, díky tomu, že se povlečení zapíná pomoci zipu, máte jistotu, že se vám během noci neposunuje.

Kvalitní materiál pro skvělý spánek

Povlečení je vyrobeno z 100% bavlny se saténovou vazbou, což zajišťuje jedinečné vlastnosti. Bavlna se dokáže velmi dobře přizpůsobit tělesné teplotě a vlhkosti, takže se na ní budete cítit pohodlně a suché. Saténová vazba zase zajišťuje krásný lesk a jemnost povlečení, což se bude velmi dobře hodit pro váš noční odpočinek.

Je třeba si uvědomit, že kvalitní spánek je velmi důležitý pro zdraví a celkovou pohodu. Proto je dobré vsadit na kvalitní povlečení, které vám zajistí klidný a příjemný spánek.

Skvělá barva a design

Pokud hledáte povlečení, které se bude skvěle hodit do vaší elegantní a moderní ložnice, právě jste ho našli. Povlečení Valentini Jahoda má krásný, barevně bohatý motiv s jahodami, který bude skvěle ladit s vaším interiérem. Barvy jsou velmi živé, což dodává povlečení na dynamice a vypadá to na něm velmi svěže.

Doporučujeme si koupit i další produkty ze série Jahoda, které se skvěle hodí do vaší ložnice a budou dokonale navazovat na tuto krásnou výjimečnou kolekci povlečení.

Kvalita a péče o povlečení

Povlečení Valentini Jahoda se velmi snadno udržuje. Stačí ho prát na 40 stupňů, žehlit při nízké teplotě a sušit při nízkých otáčkách. Mějte však na paměti, že kvalitní bavlněné povlečení se nikdy nesmí prát s aviváží, aby neztratilo své vlastnosti a nezačalo vás dráždit.

Velikost 220×200 cm a 2x70x80 cm pro přikrývku na postel a polštáře dodá interiéru vášnivou a přitažlivou vizuální stránku.

Tento kousek povlečení je perfektní dárek pro každého, kdo miluje krásné věci, barvy a kvalitu, a kdo si potrpí na svůj různorodě stylizovaný interiér. Udělejte si radost a pořiďte si kvalitní povlečení Valentini Jahoda na Isoland.cz.

Povlečení Valentini Jahoda

Interiér s povlečením Valentini Jahoda

Přibalený polštář ze série Jahoda