Expedo Konferenční stolek RING, modrá/zlatá, rozměry 80x50x50 cm


Expedo Konferenční stolek RING – Moderní kus nábytku pro váš byt

Expedo Konferenční stolek RING je moderní kus nábytku, který perfektně zapadne do vašeho bytu nebo kanceláře. Konferenční stolek RING má rozměry 80x50x50 cm a je ideální pro zasedání s vašimi přáteli nebo klienty. Stolek nabízí dvě odkládací plochy v kontrastních barvách, a to v modře a zlaté, které jsou vyrobeny z dýhovaných desek o síle 3,6 cm a 1,8 cm. Navíc můžete vybírat z několika různých dekorů, takže si zaručeně vyberete ten pravý pro vás.

Konstrukce:

Stůl je postaven na kovové konstrukci, která je lakovaná černou matnou barvou. Tato konstrukce zajistí pevnost a stabilitu stolku, aniž by působila příliš těžkopádně. Spodní části nožiček jsou opatřené ochrannými plastovými prvky proti poškrábání, takže se nemusíte bát, že by vám stolek poškodil podlahu.

Design:

Stolek RING je nádherně zpracovaný, což vás přitáhne na první pohled. Jeho moderní design vás ohromí a společně s industriálním stylem dokáže vytvořit dokonalý kontrast ve vašem bytě. Kombinace barev (modrá a zlatá) a materiálů (kov a dýha) je prostě neuvěřitelná a vysoce atraktivní.

Použité materiály:

Stůl RING je vyroben ze dýhy a kovu. Dýhovaná deska o síle 3,6 cm je použita pro vrchní odkládací plochu, zatímco spodní plocha je osazena dýhovanou deskou o síle 1,8 cm. Kovová konstrukce zajišťuje pevnost a stabilitu stolku.

Shrnutí

Expedo Konferenční stolek RING má moderní design, který dokáže vytvořit dokonalý kontrast ve vašem bytě. Stůl je vyroben ze dýhy a kovu, což zaručuje pevnost a stabilitu. Odkládací plochy v modré a zlaté barvě jsou velmi atraktivní a dokážou přitáhnout pozornost.

Pokud hledáte stylovou a moderní konferenční stůl, Expedo Konferenční stolek RING je pro vás tou správnou volbou. Více informací o něm najdete na esrom.cz.

Expedo Konferenční stolek RING - modrá/zlatá

Detail konferenčního stolku RING