Dodáte svému interiéru styl s dřevěnou nástěnnou poličkou Simple Triangle


Potrpíte si na maximální jednoduchost, surovost přírodních materiálů a zajímavé nápady? S touto poličkou vnesete charakter do jakékoliv místnosti. Můžete ji použít na praktické doplňky v koupelně, na kořenky v kuchyni, nebo jako výstavní poličku na své úĺovky z cest ♥ Možností je nespočet, záleží jen na vaší kreativitě!

nástěnná polička Simple Triangle

Jak vypadá nástěnná polička Simple Triangle?

Tato polička má tvar rovnoramenného trojúhelníku a je vyrobena ze dřeva. Její přírodní vzhled se hodí k modernímu i rustikálnímu stylu interiéru. Můžete ji mít ve třech různých velikostech – malé, střední a velké. Vyberte si tu, která se vám bude nejlépe hodit!

nástěnná polička Simple Triangle - detail

Proč si pořídit nástěnnou poličku Simple Triangle?

Jednoduchost a přirozenost. To jsou hlavní rysy této poličky. A právě ty mohou být tím hlavním důvodem, proč byste si ji měli pořídit. Její jednoduchý tvar se hodí do každého interiéru a díky tomu, že je vyrobena z dřeva, působí velmi přirozeně. Navíc si na ni můžete dát cokoliv – květiny, vázičky, fotky, suvenýry z cest, atd.

Kde najdete nástěnnou poličku Simple Triangle?

Pokud se vám líbí nástěnná polička Simple Triangle a chcete si ji pořídit, můžete ji objednat na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/drevena-nastenna-police-simple-triangle. Cena se pohybuje od 549 Kč a záleží na velikosti. Objednat si ji můžete snadno a rychle přes internet – stačí vyplnit objednávkový formulář. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně poličky, neváhejte kontaktovat prodejce.

nástěnná polička Simple Triangle - velká verze