Designová sedačka Adina 2+1, modrá Eureka – luxusní pohodlí pro váš interiér


Úvod

Designová sedačka Adina 2+1 je synonymem pro luxus a pohodlí. Pokud hledáte nábytek, který by dokázal skvěle doplnit váš interiér a zároveň by poskytoval maximální komfort, pak nemusíte dál hledat. Tato sedačka je totiž tím, co hledáte.

Cena a kvalitní látka

Sedačka Adina je vyrobená z kvalitní žinilkové látky Eureka, která je nejen příjemná na dotek, ale také odolná a vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Je to tedy ten pravý materiál pro trvanlivý nábytek, který by měl vydržet dlouhé roky. A když už mluvíme o kvalitě, tak nezapomeňme zmínit, že tuto krásnou sedačku si můžete pořídit nyní v cenové akci!

Jádro vyplněno pružinami a PUR pěnou

Pod sedací plochou se nachází kvalitní jádro vyplněné pružinami a PUR pěnou. Díky tomuto prvku si můžete být jisti tím, že sedačka vás bude dokonale podpírat a poskytovat vám maximální komfort při relaxaci po dlouhém dni.

Parametry

Pokud jste zvědaví na detailnější parametry, tak sedačka má rozměry 155x78x83cm a křeslo 87x78x78cm. To závisí samozřejmě na tom, zda si vyberete jednu sedačku nebo si k ní pořídíte i křeslo, které bude dokonale doplňovat celkový vzhled vašeho interiéru.

Závěr

Takže pokud hledáte krásnou a pohodlnou sedačku, která by dokázala rozjasnit váš interiér, tak neváhejte kliknout na odkaz: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/designova-sedacka-adina-2-1-modra-eureka. A nezapomeňte si při nákupu vychutnat pocit luxusu a pohodlí, které vám tato designová sedačka poskytne.