Betonově šedý rozkládací jídelní stůl TEMAHOME Apex 200/250 x 100 cm – moderní design i praktičnost!

Stylový jídelní stůl Apex od značky TEMAHOME se svým designem vymyká formálnosti “čtyřnohého stolu“. Apex je zredukován na ty nejpodstatnější prvky bez okolků a bude funkčním kusem nábytku ve vaší moderní jídelně. Jeho deska v betonovém dekoru tvoří skvělý kontrast s kozlíkovou podnoží z matně černého laminátu.

Rozměry

Rozměry stolu jsou praktické a umožní vám usadit až 8 – 10 hostů. Rozměry stolu lze rozložením stolu prodloužit z délky 200 cm na 250 cm a šířku 100 cm na 125 cm.

Materiál

Stůl je vyroben z kvalitních materiálů, aby splnil všechny vaše požadavky na kvalitu, trvanlivost a stylový design. Kombinace betonového povrchu a kovových nohou skvěle kontrastuje a dodává tomuto stolu nádech moderního designu. Povrch stolu je vyroben z lamina, což z něj činí snadno udržovatelný kus nábytku.

Rozkládací stůl pro vaše přátele a rodinu

S rozkládacím stolem Apex můžete dělat velkolepé hostiny pro vaši rodinu i přátele. Rozložením stolu můžete snadno a pohodlně pojídat jídlo ve větším množství, aniž byste museli mít obavy o dostatek místa pro posazení všech vašich hostů.

Pro výrobu tohoto stolu byly použity nejlepší materiály a každá jeho část prošla pečlivým kvalitním zpracováním. Tento moderní jídelní stůl by se skvěle hodil do každého bytu nebo domu, kde se snažíte koexistovat s praktickými kousky nábytku, které nabízí stylový design. 

Pro další informace a koupě tohoto stolu značky TEMAHOME navštivte stránky https://www.maliboo.cz/produkt/betonove-sedy-rozkladaci-jidelni-stul-temahome-apex-200-250-x-100-cm.

Údržba stolu

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Foto stolu TEMAHOME Apex 200/250 x 100 cm
Foto stolu TEMAHOME Apex 200/250 x 100 cm