Bavlněné povlečení Piume od značky Jahu – rozměry 140 x 200 cm, 70 x 90 cm a 40 x 40 cm


Bavlněné povlečení Piume od značky Jahu

Dopřejte si kvalitní odpočinek

Bavlněné povlečení je určitě jedním z nejlepších způsobů, jak zaručit svému tělu zasloužený odpočinek, a hlavně v něm spokojeně usínat každou noc. Pokud hledáte kvalitní povlečení, ve kterém se budete cítit skvěle, tak se podívejte na nabídku značky Jahu. Tato renomovaná firma se specializuje na kvalitní a moderní textilní produkty, mezi které se řadí i povlečení Piume.

Moderní a nadčasový dekor tohoto bavlněného povlečení značky Jahu je jedním z jeho hlavních předností. Pokud hledáte produkt, který bude vkusný, elegantní a zároveň nebude unavený ani po mnoha praních, tak je toto to pravé pro vás. Bavlna je totiž známá svými skvělými vlastnostmi a mezi nimi nalezneme i fakt, že nestárne ani po několika letech používání.

Co se týče rozměrů, tak povlečení Piume je k dispozici v několika variantách. Povlečení na přikrývku má rozměry 140 x 200 cm, což je standardní rozměr pro jednolůžkovou postel. Kromě toho jsou součástí této soupravy i dvě menší polštářové příslušenství. První z nich je povlak na polštář o rozměrech 70 x 90 cm a druhý je povlak na malý polštářek o rozměru 40 x 40 cm.

Zipové zapínání tohoto bavlněného povlečení Piume značky Jahu je další z jeho výhod. Díky němu bude povlečení dokonale držet na místě, a vy se budete moci pohodlně zabalit do své postele, aniž by se vám hořejší část povlečení uvolňovala.

Pro příklad si můžeme povlečení Piume prohlédnout na tomto odkazu:

Bavlněné povlečení Piume

Povlečení je z obou stran stejné, takže se vám nemůže stát, že si ho chybně nandáte a brzy zjistíte, že je nějak rozdílné, a tudíž nepoužitelné. Tento detail je velmi důležitý, protože jen díky tomu se můžete opravdu spokojeně uložit a nemusíte řešit žádné další zdánlivě maličkosti.

Jakou má bavlna vlastně výhodu a proč je tak oblíbená? Jedním z klíčových faktorů je to, že jde o přírodní materiál. Bavlna se získává z bavlníkové rostliny, a tudíž nedochází k žádnému chemickému zpracování. Bavlna má velmi hezké kvality, mezi které patří, že je měkká a příjemná na dotek, ale zároveň je velmi pevná a odolná vůči praskání.

První praní na ruby je u bavlněného povlečení Piume značky Jahu nezbytné. Takto se totiž zaručí, že povlečení neztratí na své barvě, ale zároveň se hojně odplaví veškeré nečistoty, které se mohly během výroby a dopravy přiřít.

Celá sada bavlněného povlečení Piume značky Jahu je k dispozici za velmi přijatelnou cenu a určitě si ho oblíbí každý, kdo si chce dopřát opravdu kvalitní a pohodlný spánek.