ASIR Psací stůl DARDANOS – stylová volba do vaší pracovny

Každý, kdo tráví čas za pracovním stolem, ví, jak důležité je mít kvalitní psací stůl. Pokud hledáte stylový a praktický stůl do vaší pracovny, můžeme vám doporučit psací stůl DARDANOS od značky ASIR. Tento stůl vás nejenom okouzlí svým moderním designem, ale oceňovat budete i jeho praktické vlastnosti.

Členitý psací stůl DARDANOS

Když se podíváte na psací stůl DARDANOS, hned si všimnete jeho členité konstrukce. Stůl má dostatečně velkou pracovní desku v bílé barvě, kterou doplňuje elegantní dekor dub safír. Jedna noha stolu je tvořena poličkami, kam si můžete odložit psací potřeby, knihy a další. Díky této konstrukci máte všechny potřebné věci stále po ruce a můžete s nimi pracovat pohodlněji.

Výhodné rozměry a materiál

Psací stůl DARDANOS má rozměry, které ocení každý, kdo si potrpí na dostatek místa. Jeho pracovní deska má šířku 110 cm, výšku 73,8 cm a hloubku 50 cm. Velikost police je 30 cm na šířku a 22,2 cm na výšku. Dřevotřísková deska je potažena melaminem, což zajišťuje odolnost vůči poškození a snadnou údržbu.

Všestranný stůl

Stůl se hodí nejenom do pracoven, ale i do studentských pokojů. Pokud studujete, bude vám práce s tímto stolem přinášet radost. Rozhodně se nejedná o soví sedačku, ale stůl, na kterém můžete pracovat efektivně a ve stylu.

Doporučení

Vřele doporučujeme psací stůl DARDANOS od značky ASIR. Tento stůl vám nabídne dostatek pracovního prostoru, abyste mohli pracovat pohodlně a efektivně. Díky svému vzhledu se bude hodit do každé moderní pracovny či studentského pokoje. Pokud vás zaujala tato stylová volba, můžete si ji objednat zde: ASIR Psací stůl DARDANOS.

ASIR Psací stůl DARDANOS

ASIR Psací stůl DARDANOS - police na noze

Provedení v dekoru dub safír s bílou působí elegantně a jistě se bude hodit do každé moderní pracovny.